لیست اخبار

 • برق‌نورد: بیشترین مخاطبان را سریال‌های رمضانی دارند

  ۱۴ / تير / ۱۳۹۵

  برق‌نورد: بیشترین مخاطبان را سریال‌های رمضانی دارند.

  بازیگر سریال «پادری» گفت: مردم در ماه رمضان بیشتر از سایر زمان‌های سال و مناسبت‌ها پای تلویزیون می‌نشینند و سریال‌ها را دنبال می‌کنند.

  «هومن برق‌نورد» بازیگر نقش «فیروز» در سریال «پادری» با اشاره به میزان موفقیت  سریال «پادری» در جذب استقبال مخاطبان  گفت: معتقدم باید مدتی از پخش سریال بگذرد، تا بتوان از میزان استقبال مخاطب مطلع شد و باید مخاطبان سریال را تماشا کنند و بعد نظر قطعی دهند.

  وی ادامه داد:‌ به هر حال مردم در ماه رمضان بیشتر از سایر زمان‌های سال

 • منتظر و مشتاق رسیدن قصه‌های جذاب از طرف نویسندگان هستیم.

  ۲۰ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

  منتظر قصه‌های جذاب از طرف نویسندگان هستیم

  سیفی آزاد که در حشایه بازدید از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی پریا با خبرنگران رسانه های جمعی سخن می گفت، فعالیت‌های مرکز امور نمایشی سیما گفت: با توجه به کارهای حجیم در این مرکز و مسئولیت کارها، همچنین مخاطبان سخت پسند خوشبختانه این روزها فضای تولید در ژانزهای مختلف خوب است.

  سریال «پریا» به کارگردانی حسین سهیلی زاده یکی از این سریال های جذاب خواهد بود که به موضوع ایدز در جامعه، و کنترل و  پیشگیری و راههای رفتار جوانان در این حوزه اشاره دارد.

  وی عنوان کرد: ایدز، بیماری

 • سبک زندگی ایرانی-اسلامی و کارهای کمدی در اولویت سریال سازی قرار دارد

  ۲۱ / فروردین / ۱۳۹۵

  رییس مرکز امور نمایشی سیما با اشاره به رویکرد این مرکز در سال ۹۵ بیان کرد که با توجه به جامعه جوان ایرانی کارهای کمدی و شادی‌آور در اولویت سریال‌سازی قرار دارد.

  رحمان سیفی آزاد رییس مرکز امور نمایشی سیما درباره تولیدات این مرکز در حوزه سریال‌سازی در مقایسه با مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی رسانه ملی به خبرنگار مهر گفت: مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی رسانه ملی برای کمک به آنتن سیما دست به تولید می زند و اولویت با مرکز امور نمایشی است.

  وی با اشاره به ساز و کار ساخت فیلمنامه ها در سال ۹۵ افزود: اکنون همه فیلمنامه ها

 • دور دست ها یک کار استاندارد در باره استاندارد

  ۱۵ / فروردین / ۱۳۹۵

  رحمان سیفی آزاد: "دوردست ها" مخاطبان را با مفهوم استاندارد آشنا می‌کند.

   رییس مرکز امور نمایشی سیما گفت: مخاطبان با مشاهده سریال "دوردست ها" در کنار اینکه با استاندارد به عنوان یک معنا و مفهوم عام آشنا خواهند شد شاهد یک داستان و قصه ای جذاب و دیدنی هم خواهند بود.

  رحمان سیفی آزاد رییس مرکز امور نمایشی سیما در خصوص ساخت سریال "دوردست ها" و نمایش آن  از شبکه اول سیما، گفت: این سریال نخستین مجموعه تلویزیونی است که با مفهوم استاندارد تولید شده است.

  وی افزود: برای اینکه فیلمنامه این سریال استاندارد های لازم و خوبی را داشته

 • فریبا متخصص و رقم زدن اتفاقات دلنشین

  ۰۸ / فروردین / ۱۳۹۵

  فریبا متخصص قرار نیست در «قرعه» فقط مخاطب را بخندانیم/ رقم زدن اتفاقات دلنشین

  فریبا متخصص بازیگر سریال نوروزی «قرعه» درباره فضای این سریال بیان کرد که اتفاقات تلخ به گونه ای در این کار رخ می دهد که فضای متفاوتی را رقم می زند و مخاطب در نهایت از آن لذت می برد.

  فریبا متخصص با اشاره به حضور خود در سریال «قرعه» به کارگردانی برزو نیک نژاد که این شب ها از شبکه سوم سیما پخش می شود،  بیان کرد: من در این سریال شخصیتی با نام نصرت را بازی کنم و بازیگر مقابلم حمیدرضا آذرنگ است

 • سعید جلالی نویسنده داستانی که خط قرمز ندارد

  ۲۶ / اسفند / ۱۳۹۴

   

   بازیگران «زعفرانی» مخاطب را به خنده وادار نمی‌کنند/ داستانی که خط قرمز ندارد
  جلالی گفت: سریال «زعفرانی» فضای مفرحی دارد و با اینکه اغلب بازیگران مان حوزه اصلی‌شان طنز نیست، اما در موقعیت‌های طنز قرار گرفته‌اند.
  «سعید جلالی» نویسنده سریال نوروزی «زعفرانی» گفت: در حال حاضر مشغول نگارش قسمت‌های 9 و 10 هستیم و این امید می‌رود تا اواسط اسفند ماه نگارش سریال به پایان رسد.

  وی ادامه داد: گروه تولید در حال حاضر در لوکیشن قهوه‌خانه واقع در فرحزاد مشغول ضبط هستند.

  این نویسنده درباره محدودیت‌ در نگارش سریال‌های نوروزی نیز بیان داشت: به طور

 • تولید سریال‌های الف ویژه متوقف نشده است.

  ۱۹ / اسفند / ۱۳۹۴

  سیفی آزاد: تمدن اسلامی و سبک زندگی ایرانی اسلامی دغدغه اصلی در برنامه ریزی تولید است/ تولید سریال‌های الف ویژه متوقف نشده است.

  رییس مرکز امور نمایشی سیما گفت: تولیدات الف ویژه رسانه ملی متوقف نشده است و در همین راستا «سرزمین کهن» یکی از سریال‌های الف ویژه تلویزیون است که به زودی کلید می‌خورد و روند تولید سایر سریال‌های الف ویژه هم به مرور  اعلام خواهد شد.

  رحمان سیفی آزاد رییس امور نمایشی سیما درباره برنامه‌هایی که از شروع به کار در مرکز امور نمایشی سیما در اولویت بوده است،گفت: آنچه در برنامه ریزی بلند مدت ما در