منتظر و مشتاق رسیدن قصه‌های جذاب از طرف نویسندگان هستیم.

منتظر و مشتاق رسیدن قصه‌های جذاب از طرف نویسندگان هستیم.

تاریخ ارسال : ۲۰ / اردیبهشت / ۱۳۹۵

منتظر قصه‌های جذاب از طرف نویسندگان هستیم

سیفی آزاد که در حشایه بازدید از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی پریا

منتظر قصه‌های جذاب از طرف نویسندگان هستیم

سیفی آزاد که در حشایه بازدید از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی پریا با خبرنگران رسانه های جمعی سخن می گفت، فعالیت‌های مرکز امور نمایشی سیما گفت: با توجه به کارهای حجیم در این مرکز و مسئولیت کارها، همچنین مخاطبان سخت پسند خوشبختانه این روزها فضای تولید در ژانزهای مختلف خوب است.

سریال «پریا» به کارگردانی حسین سهیلی زاده یکی از این سریال های جذاب خواهد بود که به موضوع ایدز در جامعه، و کنترل و  پیشگیری و راههای رفتار جوانان در این حوزه اشاره دارد.

وی عنوان کرد: ایدز، بیماری است که نیاز به اموزش و اطلاع رسانی دارد و تعدادی  را در جامعه درگیر خود کرده است و برای همین ضرورت دارد، مخاطبان با این پدیده آشنا شوند و راه برای آگاهی ملودرام خانوادگی با عوامل و بازیگران خوب است. حسین سهیلی زاده که همیشه کارهای وی با استقبال مواجه شده است این بار هم با سریال «پریا» امیدوارم اینطور شود.

وی در خصوص اصلاحیه فیلمنامه‌ها اظهار داشت: همکاران من در مرکز گسترش فیلم نامه نویسی و مدیر گروه فیلم وسریال تلاش می کنند تا که فیلم نامه‌ها قصه‌های جذاب برای مخاطب تعریف کنند. شاید لکنت زبان در فیلمنامه نویسی در قصه گویی است و این یکی از مشکلات ما در این زمینه محسوب می‌شود.

وی در ادامه افزود : قصه «پریا» یک قصه ملتهب در جامعه اخلاقی ما دارد که این مسائل معمولا با یکسری اما و اگر روبه رو است و ما تلاش می‌کنیم با حیای خاصی به این مسئله بپردازیم و در یک درام اجتماعی جذاب در قالب قصه و پردازش شخصیت بیان شود .

وی اظهار داشت: همین جا اعلام می‌کنیم منتظر و مشتاق رسیدن قصه‌های جذاب از طرف نویسندگان هستیم.

سیف ازاد در ادامه درباره سریال های در دست تولید افزود : سریال های پریا، یوسف به کارگردانی مهکام ، چرخ فلک ،علی البدل ،برادر و پادری را برای پخش آماده داریم، همچنین با اصلاحاتی که در کل مجموعه انجام شد فاز ۳ سرزمین کهن کلید خورده است و بخشی از فاز دو باقی مانده تا اواخر امسال تصویربرداری تمام می‌شود. با توجه به اینکه سرزمین کهن سریال الف ویژه سیما است و به خاطر حساسیت و ظرفیت بعد از اتمام تصویربرداری پخش سریال آغاز می شود.